Notice: Undefined offset: 2 in /home/domeny/nehty-lenka.cz/web/subdomeny/www/data/bannery_statistiky.dfnc.php on line 5 Notice: Undefined offset: 2 in /home/domeny/nehty-lenka.cz/web/subdomeny/www/data/bannery_statistiky.dfnc.php on line 5 MODELÁŽ NEHTŮ - MODELÁŽ NEHTŮ Lenka Lešnerová

MODELÁŽ NEHTŮ Lenka Lešnerová

Ráda bych Vás pozdravila, ale jsou to jen stránky :)

Kadeřnictví HAIRCRAFT

Katalog nehtů

MODELÁŽ NEHTŮ

KLASICKÉ GELOVÉ NEHTY


Především se nosí z estetických důvodů, ale mnohdy také pomohou vyřešit problém okousaných nebo poškozených nehtů a jiných kosmetických vad.

Výhodou gelových nehtů je dobrá přilnavost materiálu, díky které se nemusíte více jak 3 týdny o nehty starat a jsou stále upravené. Doplnění a další úprava nehtů je zcela individuální dle rychlosti růstu a kvality nehtů. 

Gelové nehty nabízejí nespočet možností zdobení, záleží na přání a vkusu klientky jaké tvary a zdobení zvolí: 

  • bílá francie 
  • barevné třpytky
  • razítka
  • kamínky
  • a další 

GEL LAK   - novinka poslední doby


GEL LAK je určen především na přírodní nehty, ale je také možná kombinace s klasickým gelem. Výhodou je možnost výběru z mnoha barevných variant jak pro francii tak i pro celobarevné nehty.

Na rozdíl od klasického gelu, který nemusí vždy vyhovovat každému, je u GEL LAKU přilnavost výborná a proto je větší pravděpodobnost, že Vaše nehty budou delší čas krásné.

Lakování "zapékacím lakem" vydrží určitě 3 až 4 týdny. 

 

 

 


KONTAKT

Lenka Lešnerová
+420 608 712 215

info@nehty-lenka.cz

Instagram

Kadeřnictví HAIRCRAFT
Evropská 655/116,
Praha 6
www.haircraft.cz

NahoruTisknout